Koordynatorzy akcji

Związek Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Branży RTV i IT

Związek Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Branży RTV i IT

Branżowa organizacja pracodawców zrzeszającą firmy z branży RTV i IT działających w Polsce, obejmujących zarówno producentów, importerów jak i dystrybutorów sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Fundacja Polska Debatuje

Marcin Węgrzynowski

Ceniony fryzjer i stylista fryzur. Karierę rozpoczął prawie 20 lat temu, z biegiem lat otworzył własne studio fryzjerskie „Beauty”. Od tego czasu rozwija swoją pasję kształcąc się w najnowszych trendach. W 2001 roku został mistrzem fryzjerstwa. Wykładowca w szkole fryzjerskiej. Prywatnie propagator zdrowego trybu życia i biegania. W 2013 roku rozpoczął on „walkę z systemem”, odmawiając płacenia tantiem za słuchanie radia w swoim miejscu pracy na rzecz Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, gdyż opłacał już abonament radiowo-telewizyjny. Odrzucił tym samym zarzut czerpania korzyści majątkowych z puszczania radia w swoim studiu fryzjerskim. Sprawa trafiła do sądu. Dnia 14 kwietnia 2014r. zapadł precedensowy wyrok na rzecz fryzjera. ZAiKS odwołał się od wyroku. W dniu 29 sierpnia 2014 roku Sąd Apelacyjny we Wrocławiu oddalił apelacje ZAiKSu w sprawie zasądzenia zapłaty tantiem za rozpowszechnianie muzyki w salonie fryzjerskim.

Partnerzy akcji

Parlament Studentów RP

Parlament Studentów RP jest niezależną organizacją, będącą oficjalnym głosem środowiska studenckiego. Jest podmiotem zrzeszającym samorządy ze wszystkich uczelni w kraju – stoi na wierzchołku struktury samorządowej. Parlament działa na podstawie ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym. Parlament Studentów RP reprezentuje studentów wobec władzy państwowej na najwyższym szczeblu oraz na arenie międzynarodowej. Odgrywa znaczącą rolę we współdecydowaniu o pozycji środowiska studenckiego i polityce państwa wobec młodzieży. Organizacja zajmuje się opiniowaniem projektów aktów prawnych dotyczących studentów oraz w imieniu studentów przestawia ich propozycje władzy publicznej. Ponadto do zadań Parlamentu należy organizacja szkoleń i warsztatów, podnoszących kwalifikacje studentów. Organizacja wspiera projekty studenckie, patronuje wydarzeniom kulturalnym oraz inicjuje działania na rzecz środowiska studenckiego. Oprócz tego inspiruje międzynarodową wymianę studentów oraz aktywnie uczestniczy w międzynarodowym ruchu studenckim.

Ogólnopolska Komisja Fryzjersko-Kosmetyczna Związku Rzemiosła Polskiego

OFKF jest rzemieślniczą reprezentacją branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Celem Komisji jest aktywizacja zawodowa rzemieślników branż fryzjerskiej i kosmetycznej, zmierzająca do wprowadzenia nowoczesnych technik i technologii oraz światowych nowości w zakresie mody fryzjerskiej i kosmetycznej, doskonalenia kwalifikacji i kunsztu zawodowego, kształtowanie postaw społecznych i etyki zawodowej członków oraz więzi środowiskowej oraz prezentowania opinii branży w sprawach dla niej istotnych.

Club-life.eu

Club-Life.eu to projekt muzyczny poświęcony kulturze klubowej, niekomercyjnej muzyce klubowej i promocji młodych producentów/djów stawiających pierwsze kroki w muzycznym świecie. Każdego dnia Portal Club-Life.eu prezentuje newsy, eventy, albumy, produkcje muzyczne i wiele innych muzycznych informacji aby zapewnić naszym czytelnikom najpotrzebniejsze informacje klubowej Polski i Świata. Nasza Ekipa to ludzie z doświadczeniem, producenci, dje biorący czynny udział w życiu muzycznym i klubowym co daje nam możliwość pozyskania najświeższych informacji. Dodatkowo wspierają Nas także webmasterzy, graficy i publicyści odpowiedzialni za dział techniczny i redakcyjny Naszego Portalu. Club-Life.eu to nie tylko puste informacje ale także nasze własne spostrzeżenia, recenzje i opinie dotyczące polskiego Clubbingu i branży muzycznej.